Про компанію

Компанія ОБФИТО є офіційним дисрибутором мастильних матеріалів виробництва німецького концерну Fuchs Petrolube AG. Ми працюємо для Вас з 2012 року.
Бренди які ми представляємо на ринку України це:
Fuchs TITAN, Fuchs Pentosin, Fuchs Maintain, Fuchs Renolit, - автомобільні мастильні матеріали;
Fuchs Agrifarm, Fuchs Renolin - мастильні матеріали для аграрної та спеціальної техніки;
Fuchs Silkolene - мастильні матеріали для мотоциклів;

Продукція FUCHS задовольняє високі вимоги виробників автомобілів, пропонуючи широкий асортимент, який відповідає міжнародним специфікаціям і оригінальним схваленням виробника. Асортимент включає мастильні матеріали для Mercedes-Benz, Volkswagen Group, BMW, Porsche, Volvo, Ford, PSA, Fiat Group, GM, Renault, Jaguar і Land Rover, а також багатьох інших.


Основним напрямком діяльності підриємства є оптовие постачання мастильних матеріалів автосервісам, автомагазинам, інтернет-магазинам. Як офіційні дистрибутори концерну ми даємо змогу нашим клієнтам замовляти дефіцитний або відсутній в Україні товар безпосередньо з Німеччини. Наша цінова пропозиція найкраща серед учасників ринку!!!
Маючи досить багатий асортимент продукції, а це понад 500 найменувань, наші співробітники завжди допоможуть розібратися в продуктах та підібрати мастильні матеріали необхідні саме для автомобіля який Ви обслуговуєте.
Також ми пропонуємо нашим партнерам лабораторний аналіз оливи в найбільшій в Україні високотехнологічній лабораторії з подальшим висновком про якість оливи та можливі технічні недоліки вузла з якого вона відібрана.
По Києву та Київській працює безкоштовна доставка продукції автомобілями компанії. Також ми пропонуємо безкоштовну доставку по Україні перевізниками.

Підприємоство працює на загальній системі оподаткування та є платником ПДВ.

А головне - ми продаємо тільки якісні, офіціальні, сертифіковані мастильні матеріали Fuchs, за які Ваші покупці та клієнти сервісів будуть Вам вдячні!!!

Якщо ви зацікавлені у співробітництві - надсилайте листа з контактними данними: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
або телефонуйте нам :

+38067-258-62-62; +38063-258-62-62;

+38095-670-92-92;

Завжди раді новим партнерам!!!

Для роздрібних покупців працює інтернет магазин з повним асортиментом продукції.

 

Інформація про виробника:

FUCHS Німеччина, Schmierstoffe FUCHS Europe GmbH

Німецькому концерну FUCHS, який було засновано в 1931 році , в даний час належить близько 20-ти торгових марок мастильних матеріалів та понад 40 виробничих підприємств, розміщених на всіх континентах земної кулі. За підсумками 9-ти місяців 2008 року концерн займає 9-е місце в списку світових лідерів у виробництві мастильних матеріалів, не являючись нафтовидобувним і нафтопереробним підприємством, та перше місце серед незалежних виробників. FUCHS спеціалізується виключно на виробництві олив, приділяючи основну увагу науковим дослідженням і розробкам. В цьому плані FUCHS є світовим лідером.

Асортимент вироблених мастильних матеріалів - близько 10 тисяч найменувань. У Німеччині, за сукупною оцінкою, концерн займає 1-ше місце в рейтингу постачальників мастильних матеріалів на конвеєри заводів виробників легкових і вантажних автомобілів, дорожньо-будівельної та сільськогосподарської техніки. З концерном Fuchs співпрацюють BMW, Opel, Ford, Volkswagen, Audi, MAN, Merсedes Benz. Промислові оливи та мастила становлять близько 50-ти відсотків всієї виробничої програми концерну FUCHS. Більше 75 представництв фірми в усьому світі створюють густу мережу ефективної дистрибуції та сервісу високотехнологічних продуктів. Aссортімент продукції FUCHS охоплює всі сфери застосування мастильних матеріалів.